Reklama

FOLREC stawia na nowe technologie i innowacje

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Gospodarka FOLREC jest obecnie jedną z największych firm w naszym regionie działających w szeroko rozumianej branży nowoczesnych rozwiązań energooszczędnych.

Firma FOLREC z Witaszyc to innowacyjne przedsiębiorstwo założone przez Krzysztofa Reszelskiego, które zajmuje się dostarczaniem nowoczesnych rozwiązań energooszczędnych dla swoich klientów. Ich oferta obejmuje szeroki wachlarz produktów i usług, które pomagają zredukować zużycie energii zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym.

Krzysztof Reszelski postawił wszystko na jedną kartę i wygrał!

Firma FOLREC powstała dokładnie 10 lat temu - 1 kwietnia 2013 r. Krzysztof Reszelski, właściciel i jednocześnie założyciel firmy, wspomina, że wszystko zaczęło się od niespodziewanej propozycji współpracy.

Dostałem propozycję rozpoczęcia współpracy jako podwykonawca dla jednej z największych firm zajmujących się montażem wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła (rekuperacja). Po wielu przemyśleniach postanowiłem zaryzykować i zdecydowałem się na współpracę. Czas pokazał, że podjąłem dobrą decyzję - mówi.

Właściciel firmy FOLREC nie ukrywa, że początki firmy nie należały do najłatwiejszych.

Za oszczędności kupiłem starego busa Fiat Ducato i kilka narzędzi. Wszystkie prace wykonywałem sam. Nie było mnie wtedy stać na zatrudnienie pracownika — opisuje początki swojej działalności.

Ciężka codzienna praca od świtu do zmierzchu nie zniechęciła pana Krzysztofa. Wręcz przeciwnie, motywowała do dalszej realizacji planów i rozwoju firmy. Z biegiem czasu zaczęło przybywać klientów oraz pracowników. Kilka lat później powstał biurowiec oraz magazyn firmy, a flota samochodowa powiększyła się do prawie 20 pojazdów.

FOLREC to firma wielowymiarowa

Początki firmy to głównie montowanie rekuperacji, jednak stopniowo w ofercie zaczęły pojawiać się też nowe usługi. FOLREC to obecnie firma wielowymiarowa. Zajmuje się nie tylko montażem wentylacji mechanicznej z rekuperacją, ale i klimatyzacji, fotowoltaiki, pomp ciepła, folii grzewczych i kabli grzejnych. Firma zajmuje się również stawianiem domów.

Stawiają domy szkieletowe

Kilka lat temu Krzysztof Reszelski postawił na nową gałąź działalności, jaką jest stawianie domów szkieletowych z prefabrykatów. W ten sposób FOLREC stał się autoryzowanym partnerem marki ERDOL HAUS, której główny przekaz brzmi: “Budujemy domy wygodne, bezpieczne, nowoczesne i energooszczędne”.

Firma rozwija się bardzo dynamicznie i oferta naszych usług jest coraz szersza. Kładziemy szczególnie duży nacisk na doszkalanie, dlatego mamy możliwość powiększania naszej oferty w szybkim tempie, jednocześnie zachowując cały czas wysoki poziom wykonywanych usług — mówi Krzysztof Reszelski.

Oferta firmy FOLREC jest różnorodna, ale łączy ją jedno — życie staję się wygodniejsze i oszczędniejsze dzięki nowoczesnym technologiom.

10 lat firmy FOLREC to prawie 4 tysiące wykonanych instalacji w Polsce i Europie

W czasie 10 lat działalności z usług firmy korzystali zarówno klienci indywidualni, jak i duże przedsiębiorstwa. Obecnie FOLREC ma na swoim koncie prawie 4 tys. wykonanych instalacji w domach jednorodzinnych, szkołach, biurach, hotelach, zakładach produkcyjnych i magazynach. Firma doskonale radzi sobie na rynkach zagranicznych, czego dowodem są choćby prace zrealizowane na terenie Niemiec, Szwecji, Szwajcarii, Danii, Holandii oraz Czech.

Za granicą większość instalacji montowana była w budynkach szkieletowych, które wiodą prym szczególnie w krajach skandynawskich. W Sztokholmie i Kopenhadze mieliśmy możliwość wykonywać instalacje w budynkach na wodzie — wspomina właściciel.

Nowe zadania i oczekiwania klientów są największym motorem napędowym firmy. Dzięki ciągłym szkoleniom i stawianiu na rozwój pracowników FOLREC jest cały czas w stanie spełniać cele wyznaczone przez klientów.

Wykorzystujemy wszystkie możliwości nowoczesnych technologii, które pojawiają się na rynku, aby nasze produkty były jeszcze lepsze — mówi Krzysztof Reszelski.

W dzisiejszych czasach, kiedy zmiana klimatu staje się coraz większym problemem, energia odnawialna i produkty energooszczędne są nie tylko korzystne dla portfela, ale również dla środowiska naturalnego. Firma FOLREC z Witaszyc z pewnością jest liderem w dziedzinie dostarczania takich rozwiązań, a ich szeroki wachlarz usług sprawia, że są dziś w stanie sprostać potrzebom każdego klienta.

Artykuł promocyjny. Powstał przy współpracy z firmą FOLREC Krzysztof Reszelski.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE