Reklama

Bau-Technik z Jarocina realizuje zielone inwestycje dla światowych gigantów

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Gospodarka Spółka Bau-Technik z Jarocina realizuje kompleksowo inwestycje w dziedzinie zielonej energii. Sprzedaje i montuje panele fotowoltaiczne, pompy ciepła, magazyny energii i urządzenie klimatyzacyjne, a także stacje ładowania samochodów elektrycznych. Oferta jest znacznie szersza. Spółka realizuje ogromne inwestycje w Europie, ale też pracuje dla indywidualnych klientów. świadczy usługi w wielu krajach europejskich, ale też pomaga indywidualnym odbiorcom wkroczyć w świat zielonej energii. Specjaliści dopasują najkorzystniejsze rozwiązanie dla każdego klienta i zapewnią kompleksową obsługę.

Bau-Technik od kilkunastu lat działa w sektorze zielonej energii. Zaczynał od montażu paneli fotowoltaicznych. Dziś są to również pompy ciepła, klimatyzacje i magazyny energii. W swojej ofercie firma ma także stacje do ładowania samochodu elektrycznego. Korzysta z nich m.in. marka Volkswagen.

Specjaliści z firmy Bau-Technik przeprowadzą również inspekcję termowizyjną budynków, by sprawdzić, gdzie ucieka ciepło, a także przy użyciu drona dokonają analizy paneli fotowoltaicznych, czy działają prawidłowo.

Bau-Technik z Jarocina instaluje fotowoltaikę w całej Europie  

Początki firmy sięgają 2011 roku. Firma Bau-Technik udowodniła, że z małego miasta, jakim jest Jarocin, można wystartować w wielki świat i realizować inwestycje dla największych przedsiębiorstw.

Spółka od razu zaczęła zdobywać doświadczenie - przede wszystkim na rynku niemieckim. Dziś Bau-Technik instaluje farmy fotowoltaiczne na terenie całej Polski oraz w innych krajach europejskich. Pracował dla takich marek jak Bayer, Volkswagen, Michelin, Audi czy Shell. W Jarocinie firma pokryła panelami fotowoltaicznymi dachy m.in. lodowiska - Jarocin Sport, Jarocińskiej Galerii Handlowej oraz Banku Spółdzielczego. Realizowała również dużą inwestycję w WCR Jarocin.

Lubimy wyzwania i jesteśmy w stanie podjąć się realizacji każdej, nawet najtrudniejszej inwestycji. Mamy najlepszych specjalistów i świetny zespół, z którego jestem dumny. Doświadczenie, które zbieramy przy wielkich projektach, chętnie wykorzystujemy w pracy dla indywidualnych klientów - mówi Mateusz Kubicki, prezes spółki.

Warto zaznaczyć, że Bau-Technik świadczy usługi w wielu krajach europejskich: Niemczech, Holandii, Luksemburgu, Szwajcarii, Włoszech, Wielkiej Brytanii i Austrii. 

Bau-Technik w rankingu Gazele Biznesu

Bau-Technik sprawi, że twój dom lub firma może być samowystarczalna energetycznie. Zrealizuje inwestycję kompleksowo. Fachowcy doradzą, która instalacja jest najkorzystniejsza, potem zaprojektują i zrealizują projekt. Klienci wybierają Bau-Technik właśnie z tego powodu.

Wieloletnie doświadczenie, bardzo dobrzy specjaliści oraz realizowane zlecenia dla największych światowych marek dają gwarancję rzetelnego wykonania usługi. Firma kolejny raz awansowała w prestiżowym rankingu Gazele Biznesu, który prowadzi “Puls Biznesu”. To potwierdzenie wiarygodności i najwyższej jakości świadczonych usług.

Biuro: ul. Św. Ducha 120, 63-200 Jarocin, e-mail: info@bautechnik.pl, tel. 668 001 101, www.bautechnik.pl

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE