Reklama

Otwórz konto w Banku Spółdzielczym w Jarocinie i zgarnij dodatkowe pieniądze

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Otwórz konto w Banku Spółdzielczym w Jarocinie i zgarnij dodatkowe pieniądze - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Edukacja Chcesz otworzyć pierwsze konto bankowe, ale nie wiesz gdzie to zrobić? Z pomocą przyjdzie ci Bank Spółdzielczy w Jarocinie. Otwierając konto, możesz także zarobić. Jak? Przeczytaj nasz artykuł

Reklama

Bank Spółdzielczy w Jarocinie zaprasza osoby w wieku 13-26 lat do skorzystania z oferty “BS Start”. Oferta skierowana do młodych osób zachęca do założenia w BS rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego, dzięki któremu nie tylko będą mogli zarządzać swoimi oszczędnościami, ale także zarabiać dzięki premiom, które wypłaca bank. Jak to możliwe? Bank Spółdzielczy w ramach promocji powyższego rachunku wypłaca młodym klientom aż 150 złotych premii, jeśli ci spełnią określone warunki.

Jakie warunki trzeba spełnić, by otrzymać premię?

Podstawowym warunkiem jest oczywiście założenie konta oszczędnościowo-rozliczeniowego w ramach promocji “BS Start”. Po założeniu konta osoby chętne na wzięcie udziału w promocji muszą wyrobić “młodzieżową” kartę Mastercard lub Visa. Następnie w czasie do 60 dni od założenia konta należy dokonać dwóch transakcji bezgotówkowych za pomocą rzeczonej karty, BLIKA, płatności internetowych lub portfeli cyfrowych takich jak Google Pay. Później należy udać się do oddziału BS Jarocin, by odebrać indywidualny kupon, który uczestnik promocji musi przekazać osobie, której chce polecić otwarcie Rachunku. Po wykonaniu tych zadań klient otrzyma pięćdziesiąt złotych.

By otrzymać kolejny banknot z Kazimierzem Wielkim, należy spełnić warunki z dające nam pierwsze 50 złotych. Oprócz tego w ciągu sześciu miesięcy po upływie 60 dni od wytworzenia rachunku musimy dokonać w każdym z tych sześciu miesięcy po co najmniej trzy transakcje bezgotówkę dokładnie za pomocą tych samych metod co w etapie pierwszym.

Ostatnie 50 złotych otrzymujemy, jeśli spełnimy warunki pierwszej promocji oraz jeśli osoba, której polecimy rachunek, również otworzy rachunek w Banku Spółdzielczym w Jarocinie najpóźniej 31 grudnia 2022.

Łącznie więc możemy otrzymać 150 złotych, które możemy wydać, na cokolwiek tylko chcemy. Jest to istotna informacja dla wielu młodych osób. Rok szkolny za pasem, a zeszyty i podręczniki coraz droższe. Jeśli spełni się wszystkie warunki powyższej promocji, można zaoszczędzić 150 złotych na edukację z własnych środków. To oczywiście tylko jeden z przykładów. Możliwości wydania tych pieniędzy jest nieskończenie wiele.

W jakim okresie trwa promocja?

Bank Spółdzielczy w Jarocinie promocję “BS Start”, w ramach której możemy otrzymać 150 złotych, prowadzi od 30 sierpnia do 31 grudnia 2022. Czasu na założenie rachunku jest więc dosyć sporo.

Dlaczego warto założyć konto w Banku Spółdzielczym?

Konto dla młodych poleca Teresa Kuszyńska, wiceprezes Banku Spółdzielczego w Jarocinie.

Promocję rachunku bankowego BS START dedykujemy wszystkim młodym ludziom, którzy chcą uczyć się bezpiecznego bankowania i świadomości obracania się w wirtualnej przestrzeni, również w obszarze bankowości. Naszym młodym klientom dostarczymy wiedzy o systemie bankowym, co pozwoli im na kształtowanie podstaw finansowych i umiejętności zarządzania własnymi oszczędnościami. Na start, Bank zasili konto kwotą 150 zł dodatkowego kieszonkowego po spełnieniu warunków zawartych w regulaminie promocji. Nauczy to Twoje dziecko samodzielności i oszczędzania, a także korzystania z bankowości internetowej, mobilnej. Dzięki nabytym w młodości umiejętnościom, w dorosłym życiu klienci będą swobodnie poruszać się w świecie finansów. Wsparcie finansowe młodych klientów to solidna nauka oszczędzania, do której chcemy dołożyć swoją cegiełkę.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE