Reklama

Jedyna taka szkoła tańca i akrobatyki dla dzieci i młodzieży w Jarocinie

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Edukacja W naszym mieście znajduje się kilka szkół tańca dla dzieci i młodzieży, jednak ta jedna szczególnie wyróżnia się na tle pozostałych. Mowa tutaj o Akademii Artystycznej Artia, która z ogromną siłą przełamuje lody i udowadnia, że taniec jest dla każdego.

Reklama

Nauka tańca dla dzieci i młodzieży w Akademii Artystycznej w Jarocinie

Akademia Artystyczna “Artia” w Jarocinie posiada bogatą ofertę zajęć skierowaną do różnych grup wiekowych. Wszystko po to, aby dzieci mogły ćwiczyć wspólnie z rówieśnikami, a plan był dostosowany adekwatnie do wieku i umiejętności młodych tancerzy.

Wyróżnić możemy kilka zespołów m.in. dzieci od 3. do 6. roku życia, dzieci od 7. do 11. roku życia oraz młodzież 12+ lat. Dodatkowym atutem jest to, że każdy uczestnik może samodzielnie wybrać, które zajęcia lub style taneczne interesują go najbardziej. Sami zobaczcie ile ich jest.

Lekcje tylko dla chłopców pod okiem profesjonalisty w Artii

Jak wspomnieliśmy wcześniej, Artia udowadnia, że tańczyć może każdy. Właśnie z tego względu powstały tutaj zajęcia dedykowane tylko chłopcom. Instruktorzy wraz z całą kadrą chcą przełamywać bariery. Ideą tych zajęć jest stworzenie bezpiecznej strefy dla chłopców, którzy kochają tańczyć i chcą rozpocząć swoją przygodę ze światem hip-hopu.

Zajęcia hip-hop boys wagon obejmują grupę wiekową od 7 do 11 roku życia. Prowadzone są pod okiem Igora Biernackiego - wielokrotnego finalisty Mistrzostw Hip-Hop. Dwa razy w roku planowane są pokazy na profesjonalnej scenie. Uczniowie będą mogli także brać udział w projektach wideo.

W jarocińskiej Akademii Artystycznej czeka na Was pełna ścieżka rozwoju tanecznego dziecka

W Artii Wasze dzieci nie tylko nauczą się świetnie tańczyć, ale również zostaną doskonale przygotowane do dalszej kariery na parkiecie.

W naszej Akademii kierujemy się pełną ścieżką rozwoju dziecka - można zacząć w grupie JJ MINI, w której uczymy się podstawowych kroków tanecznych oraz prostych choreografii poprzez zabawę i nie tylko, a następnie grupy hip hopowe JJ KIDS oraz JJ JUNIORS, kończąc na zaawansowanych WE CARE CREW.” - piszę Zuzanna Patora, dyrektor regionu

W Artii każdy znajdzie coś dla siebie. Gdzie i kiedy odbywają się zajęcia?

Artia stawia na jakość. Instruktorzy Akademii doskonale wiedzą, że trening czyni mistrza i jest kluczem do osiągnięcia sukcesu. Właśnie z tej racji, lekcje prowadzone są z naprawdę dużą intensywnością. Zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek, środę oraz piątek w JOKu.

Poniedziałki i środy:

  • JJ Mini 4-6 lat Mix Dance: 16:30-17:15 - instruktor Julia Ptak
  • JJ Kids 7-11 lat Hip Hop: 17:20-18:10 - instruktor Julia Ptak
  • JJ Juniors 12-15 lat Hip Hop: 18:20-19:30 - instruktor Igor Biernacki
  • We care crew 16+ Hip Hop:  19:35-20:45 - instruktor Igor Biernacki
Piątki:

  • Hip hop only boys wagon 7-11 lat (tylko dla chłopców) 17:00-17:55 - instruktor Igor Biernacki

Zajęcia akrobatyki dla dzieci i młodzieży z Jarocina

Swoją przygodę w Artii można rozpocząć już od najmłodszych lat. Zajęcia są naprawdę ciekawe i co najważniejsze - dostosowane do wieku i umiejętności uczniów. Najmniejsze dzieci spędzą tutaj świetnie czas m.in. podczas lekcji akrobatyki, podczas których nauczą się układów tanecznych i różnych ciekawych figur. Ponadto, są to zajęcia, które zapewnią maluchowi trening wszystkich partii ciała i spowodują odpowiednie rozciągnięcie i rozluźnienie.

Zajęcia odbywają się w poniedziałki i środy w jarocińskim JOKu:

  • Akro Duszki I 4-6 lat akrobatyka: 17:25-18:15 instruktor Mateusz Bąnczyk
  • Akro Szmaragdy  7-10 lat akrobatyka: 18:30-19:25 instruktor Mateusz Bąnczyk
  • Akro Diamenty 11-14 lat akrobatyka: 19:35-20:45 instruktor Mateusz Bąnczyk

Bezpłatne zajęcia tańca i gwarancja satysfakcji

Mamy dla Was informację, która z pewnością zachwyci wielu rodziców. Obecnie trwają zapisy na nowy sezon do grup artystycznych i tanecznych dla dzieci. Nowi uczestnicy mogą skorzystać z pierwszych bezpłatnych zajęć, a także otrzymać gwarancję satysfakcji. 

Co lepsze, istnieje możliwość wykupienia całego miesiąca września, bez żadnych umów i okresów wypowiedzenia w promocyjnej cenie. Decydując się na to, zyskujecie też gwarancję zwrotu całej kwoty pieniędzy jeśli uczestnik nie będzie zadowolony z zajęć.

Jak więc sami widzicie - zapisy do Akademii Artystycznej Artia to gwarancja jakości podczas treningów.

Drzwi otwarte w jarocińskiej Akademii Artystycznej Artia

Dla osób zainteresowanych, ta informacja z pewnością będzie bardzo ciekawa. Już w październiku w Jarocińskim Ośrodku Kultury odbędzie się open day. To nic innego jak dni otwarte, podczas których można przyjść na bezpłatne zajęcia skierowane dla najmłodszych dzieci (od 4 do 6 lat).

Zapisz się już dziś!

Zajęcia ruszyły już 5 września, ale cały czas trwają zapisy, których można dokonać na stronie: https://artia.com.pl/

Lub pod numeren telefonu 603 94 94 95

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE