Reklama

Drzwi otwarte Helen Doron English. Szkoła językowa dla dzieci w każdym wieku

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Materiały partnera

Drzwi otwarte Helen Doron English. Szkoła językowa dla dzieci w każdym wieku - Zdjęcie główne

foto Materiały partnera

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Edukacja Drzwi otwarte Helen Doron English w Jarocinie. Unikalna metoda w szkole językowej dla dzieci w każdym wieku. Przyjdź i przekonaj się sam!

Już w sobotę (18 września) odbędą się drzwi otwarte i lekcje pokazowe innowacyjnej metody nauki języka angielskiego Helen Doron English. Zajęcia w tej szkole prowadzone są nawet dla 3-miesięcznych dzieci. 

Helon Doron English to społeczność trzech milionów dzieci i młodzieży z 37 krajów świata, którzy uczą się języka angielskiego unikalną metoda. W świecie angielskiego Helen Doron English uczniowie wejdą w krainę zupełnie nowych doświadczeń. 

- Jeśli dziecko uczy się z nami już od jakiegoś czasu, to z pewnością wiedzą Państwo, że stwarzamy mu warunki do nauki, która przynosi efekty nieporównywalne do niczego innego. Jeśli dziecko dopiero z nami zaczyna, proszę się przygotować na zupełnie nowe, bogate doświadczenie stworzone tak, by pomóc Państwa córce lub synowi rozwijać naturalne możliwości poznawcze i z radością wykorzystywać wrodzony potencjał - zapewniają nauczyciele Helen Doron English. 

Zajęcia w nowej szkole prowadzone są już dla dzieci od 3 miesiąca aż do 19 roku życia. Kursy dostosowywane są do ich poziomów językowych i rozwoju emocjonalnego. 

W sobotę (18 września) odbędą się drzwi otwarte i lekcje pokazowe w przedszkolu Geometryczny Świat przy ul. Siedlemińskiej 22 w Jarocinie. 

Harmonogram lekcji pokazowych:

  • 10:00 – dzieci w wieku 2 - 4 lat
  • 11:00 – dzieci w wieku 5 – 7 lat
  • 12:00 – dzieci w wieku 8 – 9 lat
Zajecia prowadzone są przez certyfikowanych nauczycieli Helen Doron English, którzy uczą dzieci sprawdzoną i naturalną metodą przy użyciu materiałów edukacyjnych, które są ciekawe, zabawne i jednocześnie przynoszą rezultaty. Dzięki temu uczniowie nabierają pewności siebie, lubią się uczyć i to pozytywne. 

Na czym polega metoda Helen Doron?

Metoda Helen Doron to metoda nauki dzieci poprzez naśladowanie sposobu, w jaki osłuchują się z językiem ojczystym. Uważamy, że im wcześniej dzieci zaczną oswajać się z językiem, tym łatwiej w przyszłości będą go przyswajać i rozumieć.

Nauczyciele Helen Doron English przekonują, że rodzice mogą mieć ogromny wpływ na sukces swojego dziecka. Oto kilka podpowiedzi jak wspomóc dziecko w nauce, które wynikają z naszego ponad trzydziestoletniego doświadczenia w nauczaniu dzieci i młodzieży. Certyfikowani nauczyciele Helen Doron Enlighs chętnie odpowiedzą na wszelkie dodatkowe pytania - więcej informacji pod numerem telefonu 787-019-872 oraz na stronie www.helendoron.pl

Słuchanie nagrań jest najważniejsze 

By osiągnąć optymalne rezultaty, rekomendujemy codziennie dwukrotne słuchanie całego nagrania materiału, którego dziecko aktualnie się uczy. Rozpoczynamy od części 1, a potem nauczyciel poinformuje Państwa, kiedy przejść do następnej. 

Tempo w jakim dziecko czyni postępy ma znacznie 

Doświadczenie pokazuje, że im szybciej Państwa dziecko będzie czyniło postępy, tym bardziej nauka będzie mu się podobała. Aby tak się działo, proszę pamiętać o codziennym słuchaniu nagrań. Dziecko, które słucha nieregularnie, czyni postępy znacznie wolniej i łatwo się nudzi, a jego motywacja spada.

Słuchanie nagrań nie wymaga pełnej uwagi dziecka 

Wystarczy, że upewnią się Państwo, iż dziecko znajduje się w zasięgu dźwięku z odtwarzacza i nacisną przycisk ‘Play’. Dalej wszystko dzieje się samo! Włączamy nagranie, gdy dziecko się ubiera, je lub wykonuje inne czynności, które pozwalają mu słyszeć dźwięki w tle. Nie włączamy nagrań, gdy dziecko czyta lub gdy Państwo czytacie dziecku, gdy odrabia zadanie domowe czy też gra na komputerze.

Warto się zaangażować  

Wiemy od rodziców, że wspólne oglądanie z dzieckiem obrazków w książce podczas słuchania nagrania to bardzo przyjemne doświadczenie. Państwa uczestnictwo czyni ogromną, korzystną różnicę!

Wierzmy w swoje dziecko!

Prosimy nie zmuszać dziecka do mówienia po angielsku. Na początku dziecko może tylko pokazywać, że rozumie i że mu się to podoba. Dziecko chłonie język, nawet jeśli nie od początku jest skłonne go używać. Zacznie mówić, gdy będzie na to gotowe. Proszę wykorzystać każdą możliwość, by dziecko pochwalić! Nie testujmy. Dziecko czuje, że jest oceniane i może nie chcieć udzielić odpowiedzi nawet, jeśli ją zna. Unikamy poprawiania wymowy u dziecka – to normalne, że na początku może ono mylić dźwięki.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy