V Ogólnopolskie Igrzyska KGW z biesiadą To był dzień pełen sportowej rywalizacji, humoru i tradycji. W niedzielę, 14 czerwca, w Jarocinie odbyły się V Ogólnopolskie Igrzyska Kół Gospodyń Wiejskich, połączone z II Biesiadą KGW. Wydarzenie przyciągnęło reprezentacje z całego kraju. Kto wywalczył podium? (...)
V Ogólnopolskie Igrzyska KGW z biesiadą To był dzień pełen sportowej rywalizacji, humoru i tradycji. W niedzielę, 14 czerwca, w Jarocinie (...)