Reklama

Statuetki i przypinki metalowe – wyjątkowe pamiątki okolicznościowe

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Statuetki i przypinki metalowe – wyjątkowe pamiątki okolicznościowe - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Artykuł partnera Pamiątkowe zdjęcia, dyplomy czy inne materialne upominki pozwalają na uświetnienie różnych imprez i wydarzeń. W wyjątkowych okolicznościach warto wręczać wyróżniającym się osobom, sportowcom, zawodnikom czy laureatom różnych konkursów nagrody, które niosą za sobą symboliczny ładunek emocjonalny. W tym charakterze sprawdzić się mogą unikalne statuetki czy przypinki metalowe.

Reklama

Statuetki jako symbol zwycięstwa i nie tylko

Kto i kiedy oraz w jakich okolicznościach otrzymuje statuetki? Z pewnością mogą to być najlepsi sportowcy, ale i politycy, wyróżniające się osobistości czy uczestnicy rozmaitych konkursów. Statuetka może być z powodzeniem traktowana jako symbol zwycięstwa, sukcesu czy wyróżnienie, które nadają różne organizacje, kapituły konkursowe i nie tylko.

Statuetki okolicznościowe na zamówienie pozwalają również uhonorować ważne postacie i wydarzenia. Mogą one zastąpić medale, ordery oraz nagrody. Oryginalny, trójwymiarowy projekt graficzny statuetki sprawi, że będzie ona jedyna w swoim rodzaju. W procesie produkcji można do niej dodać spersonalizowaną, grawerowaną tabliczkę, na której znajdują się dane obdarowanego.

Nic nie stoi na przeszkodzie, by statuetki wręczać zwycięzcom konkursów tanecznych, maratonów i biegów okolicznościowych czy sportowcom na zawodach. Takie statuetki dla zwycięzców gali, dla najlepszych produkcji filmowych czy serialowych są na porządku dziennym na całym świecie. Najlepszym tego przykładem są Oscary, wręczane przez Amerykańską Akademię Filmową.

Okolicznościowe przypinki metalowe

Duże statuetki będą reprezentatywnymi nagrodami na wiele różnych okazji, jednak nie są one jedynym sposobem na wyróżnienie wydarzenia. Pamiątkowy charakter mają przypinki metalowe, nazywane pinsami. To wpinki, które mogą być postrzegane jako drobna ozdoba, element biżuterii, ale i gadżet, który kształtuje wizerunek marki na polu marketingu firmowego.

Z pinsów korzystają politycy, na przykład w czasie kampanii wyborczych. Noszą je przedstawiciele różnych subkultur, ale i każda osoba, która chce w ten sposób zamanifestować na przykład swoje przekonania czy podkreślić, że pamięta o ważnym wydarzeniu z historii swojej ojczyzny. Słowem, istnieje wiele okoliczności, w których pinsy metalowe znajdują zastosowanie. Mogą one być cenną, subtelną pamiątką z miejsc, które odwiedzamy albo z uroczystości, w których bierzemy udział. Między innymi organizatorzy konkursów mogą wręczać uczestnikom przypinki metalowe z ciekawą, specjalnie przygotowaną grafiką związaną z wydarzeniem.

Zarówno pinsy metalowe, jak i statuetki mogą być produkowane na zamówienie, w dowolnym nakładzie. Sprawdzą się one na przykład podczas imprez pracowniczych, kulturalnych, sportowych czy różnego rodzaju konkursów.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE