Reklama

SmartHuawei Watch GT 2: Intymne zarządzanie zdrowiem

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: zdjęcie partnera

SmartHuawei Watch GT 2: Intymne zarządzanie zdrowiem - Zdjęcie główne

foto zdjęcie partnera

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Artykuł partnera SmartHuawei Watch GT 2 wprowadzony na rynek przez Huawei, który został wprowadzony na rynek 19 września 2019 roku, wydany w Monachium w Niemczech i trafił do sprzedaży 1 listopada 2019 roku. Cena to 599 z. SmartHuawei Watch GT 2 to bardzo znakomity i doskonały inteligentny watch w różnych aspektach. Następnie będę przedstawić ten inteligentny watch z kilku różnych aspektaów.

Delikatny zewnętrzny design

Najpierw SmartHuawei Watch GT 2 zawiera dwa rozmiary: średnica 46mm i 42mm. Pierwszy ma 1.39 cala i kolorowy ekran AMOLED, a drugi ma 1.2 cala i kolorowy ekran AMOLED. Sądzę, że design tarczy SmartHuawei Watcha GT 2 jest bardzo wyjątkowy i delikatny.  Ponadto wykwintny pasek do watcha jest pomalowany naturalnymi i ładnymi kolorami, więc wygląda bardzo elegancko i delikatnie. Ciało SmartHuawei Watcha GT 2 korzystano głównie metalową obudowę z szampańskim złotem, która jest zintegrowana z paskiem i jest unikalna. Dalej bardzo warto wspominać, że SmartHuawei Watcha GT 2 posiada nowatorską i  dynamiczną tarczę i kolor jest bardzo piękny, wygląda jak gwiaździste niebo. Następnie wrażenie i poczucie wizualne zmienia się wraz z różnym światłem, podobnie jak jasne i nieprzewidywalne gwiaździste niebo. Dlatego to jest wyjątkowość i przewaga SmartHuawei Watcha GT 2 w zewnętrznym designie.

Oprócz tego jego konstrukcja bez linii granicznej sprawia, że efekt wizualny jest lepszy i obszar widzenia jest szerszy. Jednocześnie cały tarczy wygląda bardziej naturalnie i dotyk jest gładszy. Ponadto zintegrowana i zakrzywiona szklana konstrukcja 3D jest wyposażona w kilka różnych kunsztów, który jest zarówno sztywny, jak i elastyczny. Można spełnić Twoje potrzeby na różne sytuacji i różne style w codziennym życiu lub w pracy. Ten inteligentny watch nadaje się do noszenia niezależnie od tego, czy odpoczywasz, pracujesz, ćwiczysz i tak dalej.

Twoja intymna zarządca zdrowiem

Najpierw uważam, że SmartHuawei Watch GT 2 jest bardzo odpowiedni dla dziewczyn, ponieważ może zarządzać kobiecy cykl menstruacyjny i nagrać i przewidzieć czas miesiączki. Konkretny kalendarz cykli potrafi pokazywać długość kobiecej miesiączki i długość cyklu bardzo jasno. Ponadto również potrafi intymnie przypominać okres menstruacyjny i płodny w naukowy sposób nagrywania. Oczywiście system zdrowotny nie tylko do nagrania Twojej doskonały czas miesiączki, ale także do towarzyszenia Ci od czasu do czasu podczas menstruacji, daje Ci pełne poczucie bezpieczne.

Po drugie, SmartHuawei Watch GT 2 także ma funkcję inteligentnego monitorowania tętną. Arytmia może mieć ogromny wpływ na nasze zdrowie, więc potrzebujemy długotrwałego ciągłego monitorowania. Ponadto jeden szpital opublikował badanie zdrowia serca oparte na wysokowydajnym czujniku tętna SmartHuawei Watch GT 2, aby zapewnić użytkownikom badania przesiewowe arytmii, spersonalizowane wskazówki, usługi umawiania się i zintegrowane usługi zarządzania. Można dbać o nasze zdrowie przez cały czas.

Po trzecie, może też poprawić jakość snu. Teraz coraz więcej ludzi ma bardzo słabe jakości snu. SmartHuawei Watch GT 2 potrafi monitorować jakość snu ciągle, tętnno w czasie rzeczywistym, jakość oddychania podczas snu i tak dalej. SmartHuawei Watch GT 2 łączy w sobie technologię AI Huawei, aby dokładnie zidentyfikować 6 rodzajów typowych problemów ze snem i oferować ponad 200 sugestii poprawy i dotyczące usługi dotyczące snu, na przykład: medytacja, sport i tak dalej, aby pomóc Ci poprawić jakość snu i mieć spokojny i słodki sen.

Długi czas pracy na baterii

SmartHuawei Watch GT 2 używać Chipset Kirin A1, który to pierwszy Chipset opracowany przez HUAWEI układ dedykowany do noszenia. Łączy w sobie on imponującą wydajność z wyjątkowo niskim zużyciem energii.

Dzięki wykorzytywaniu inteligentnych algorytmów SmartHuawei Watch GT 2 może automatycznie optymalizować tryb pracy, aby zapewnić najbardziej skuteczne działanie na baterii. W tamtych czasach w ramach wieloczujnikowej pracy sportu, muzyki, inteligentnego tętna, monitorowania snu itp. również potrafi zrealizować bardzo niskie poborze mocy. Taka silna żywotność baterii także może łatwo towarzyszyć Ci od świtu do zmroku. Długi czas pracy na baterii jest bardzo zaskujący w codziennym życiu. Nie musisz zmartwić się o żywotność baterii podczas używania.

SmartHuawei Watch GT 2 jest w pełni funkcjonalnym inteligentnym watch na rynku. Ma znakomity zewnętrzny desigen i silną żywotności baterii, a potem również to Twoja intymna zarządca zdrowiem. Znajomy wokół mnie są bardzo zadowoleni z smart Huawei Watch GT2 z każdych aspektów. Wydaje mi się, że naprawda jest inteligentny watch, który bardzo warto kupić.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE