Reklama

Najlepsze plotery na rynku - jakie wybrać?

Opublikowano: pt, 3 wrz 2021 14:15
Autor: | Zdjęcie: zdjęcie parnera

Najlepsze plotery na rynku - jakie wybrać? - Zdjęcie główne

foto zdjęcie parnera

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Artykuł partnera Plotery to urządzenie wielofunkcyjne dla tych, którzy chcą usprawnić swoją pracę w biurach. Rozwiązują problemy wydajności i elastyczności w pracy architektów, grafików, fotografów, czy poligrafów.

Reklama

Najlepsze na rynku plotery wielkoformatowe zapewne pomogą przy drukowaniu projektów graficznych, tworzeniu wizualizacji, map, rysunków w wielkim formacie. W zależności od przeznaczenia sprzętu - oferta ploterów pozwala na wybór najlepszego, objaśnimy Ci jak dobrać ploter.

Plotery do druku grafik dla najbardziej wymagających

Wśród sprzętów tego rodzaju najczęściej stosowane są plotery nanoszące obraz. Działają podobnie do drukarki, jednak większy format znacznie bardziej zadowoli użytkowników. W tym segmencie rozróżnia się plotery płaskie i bębnowe - te dają możliwość zakupu papieru w rolkach. Wyróżnia je również bardzo duża szybkość drukowania, co jest ogromną zaletą przy produkcji wielkoformatowych dzieł. Na rynku znajdziesz również plotery pisakowe, grawerujące i tnące - to najbardziej popularne kategorie wśród tego typu maszyn.

Idealne przy drukowaniu projektów graficznych

Najnowocześniejsze urządzenia zapewniają maksymalną wydajność podczas drukowania, a także dokumentów tworzonych w programach CAD. Produkty, które od lat zapewniają najwyższy poziom wydajności i zaspokajają potrzeby w zakresie produktywności to najczęściej produkty firm Epson, HP, Canon i Brother. Sprzęty dobrej jakości zapewniają głowice, które bardzo często nie wymagają wymiany, dlatego ta metoda druku spełnia potrzeby klientów. Ploter Epson SureColor to jeden z najczęściej wybieranych przez klientów produkt, który umożliwia przetwarzanie projektów CAD, a drukowanie atramentem UltraChrome znacząco poprawia wydajność. Wśród wszechstronnych drukarek tej marki wyróżnia się również ploter fotograficzny wyposażony w zestaw 10 atramentów i czytelny panel sterowania - Model SC-P9000.

Zaoferuj sobie obsługę różnych rodzajów nośników

Jakie dodatkowe ułatwienia posiada taka maszyna? Ploter, podobnie jak inne urządzenia w świecie nowoczesnych technologii, ma wiele funkcji. Odpowiednie akcesoria znacznie ułatwią funkcjonowanie w pracy. Zastosowanie wielkoformatowych papierów do tworzenia obrazów, materiałów i produktów najwyższej klasy to podstawowa funkcja. Druk i kopiowanie znacząco ułatwi ploter posiadający wi-fi. W ten sposób ułatwi szybkie przetwarzanie obrazu z innego urządzenia, co szczególnie sprawdziło się w ostatnich latach w technice poligrafii. Ploter jako produkt dla bardziej wymagających od posiadaczy drukarki, to idealne rozwiązanie dla biura projektów graficznych, gdzie tworzone są wielkoformatowe obrazy i plakaty. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE