Reklama

Jakie usługi świadczy dekarz specjalista?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Jakie usługi świadczy dekarz specjalista? - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Artykuł partnera Stawiamy nowy dom i musimy go pokryć dachem? Nasz stary dach wymaga konserwacji, naprawy, remontu lub wymiany na nowy? W takim razie potrzebujemy dekarza. Sprawdźmy, czym taki fachowiec dokładnie się zajmuje, i jak znaleźć najlepszego w naszej okolicy.

Praca przy kryciu domu dachem, jak również naprawie, wymianie lub konserwacji dachu nie jest prosta. Wymaga wiedzy, umiejętności, doświadczenia, często niezbędny jest też profesjonalny sprzęt. W związku z tym, że odbywa się ona na mniejszej lub większej wysokości, niesie także ze sobą ryzyko dla zdrowia i życia. Poza tym, od jakości wykonania dachu zależy nasze bezpieczeństwo oraz komfort życia w domu. Dlatego też, zamiast samemu pracować na dachu, znacznie lepiej jest zatrudnić dekarza.

Dekarz specjalista - czym się zajmuje?

Zakres usług świadczonych przez dekarza specjalistę jest dość szeroki. Obejmuje takie zadania, jak:

  • krycie dachów;
  • konserwacja i naprawa dachów;
  • montaż urządzeń służących do odprowadzania wody z powierzchni dachów;
  • wykonywanie podkładów pod pokrycia dachowe;
  • instalacja okien dachowych, wyłazów i świetlików.
Oczywiście, wykonując swoje usługi, dekarz współpracuje z murarzami, cieślami i innymi fachowcami z zakresu prac budowlanych.

Dlaczego warto zatrudnić dekarza?

Od jakości dachu zależy bardzo wiele, przede wszystkim nasze bezpieczeństwo i komfort mieszkania w domu. Dlatego też pokrycie dachowe musi być prawidłowo położone, konserwowane, a w razie potrzeby naprawiane. Prace te wykonywać należy w fachowy sposób, przy użyciu odpowiedniej jakości materiałów oraz profesjonalnego sprzętu. Dlatego potrzebna nam usługa dobrego dekarza.

Profesjonalni dekarze mają doświadczenie, wiedzę, a także narzędzia niezbędne do prawidłowego położenia dachu, jego naprawy lub wymiany. Znają się na materiałach i ich jakości, wiedzą, jaki najlepiej jest zastosować, pomogą nam zatem w podjęciu najkorzystniejszej decyzji. Pracują zgodnie z procedurami BHP i normami prawa pracy. Zapewnią nam więc nie tylko wysokiej jakości wykonanie i materiały, ale też pomogą zaoszczędzić czas i pieniądze. Dzięki tym specjalistom na dłuższą metę możemy również uniknąć kłopotów wynikających ze złego położenia lub naprawienia dachu.

Co istotne, profesjonalne firmy dekarskie powinny posiadać stosowne ubezpieczenia oraz dawać gwarancję i rękojmię na wykonanie usługi.

Jak znaleźć profesjonalnego dekarza?

W poszukiwaniu dekarzy specjalistów pomogą uznane portale ogłoszeniowe. Przykładowo, wystarczy wejść pod adres: https://www.oferteo.pl/dekarz, by odszukać oferty sprawdzonych wykonawców, zarówno z całej Polski, jak też swojej najbliższej okolicy. Jeśli mieszkamy w Jarocinie, dekarza bez problemu odszukamy tutaj: https://www.oferteo.pl/dekarz/jarocin.

Wszystkie ogłoszenia są zweryfikowane, zawierają dokładne informacje i opatrzone są sprawdzonymi opiniami klientów, którzy skorzystali z usługi danego specjalisty. Dowiemy się więc, który jest polecany, a który nie. Dzięki rankingowi możemy wybrać najkorzystniejszą z naszego punktu widzenia ofertę. Z wybranym wykonawcą szybko i sprawnie nawiążemy kontakt za pośrednictwem telefonu, maila lub chatu. Istnieje też opcja zamieszczenia własnego ogłoszenia. Wówczas dekarze sami się do na zgłoszą, my zaś porównamy ich oferty i wybierzemy najbardziej korzystną.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE