Reklama

Jak odebrać paczkę zdalnie z Paczkomatu w Jarocinie?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: zdjęcie partnera

Jak odebrać paczkę zdalnie z Paczkomatu w Jarocinie? - Zdjęcie główne

foto zdjęcie partnera

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Artykuł partnera Polacy robią coraz więcej zakupów online, co mocno przyczynia się do rozwoju branży e-commerce. Z tym natomiast ściśle wiąże się zapotrzebowanie na działalność firm kurierskich. Przewoźnicy nie muszą już za każdym razem dostarczać przesyłek na wskazane adresy, ponieważ na terenie całego kraju rozmieszczono innowacyjne Paczkomaty.

Reklama

Paczkomaty to urządzenia czynne całodobowo, które stanowią znacznie bardziej ekologiczną alternatywę dla tradycyjnych dostaw. Skrytki te umożliwiają odbieranie i nadawanie przesyłek w dowolnym momencie, co znacznie usprawnia transport. Korzystanie z Paczkomatów jest jeszcze wygodniejsze i efektywniejsze, jeśli masz zainstalowaną aplikację InPost Mobile. Dzięki niej możesz nadawać paczki bez etykiety, śledzić swoje przesyłki czy zdalnie otwierać skrytki Paczkomatu.

Jarocin Paczkomat – sprawne dostawy paczek

Jarocin to miasto znajdujące się w województwie wielkopolskim. Słynie głównie ze znanego festiwalu muzyki rockowej. Ponadto przyciąga dużą ilością terenów zielonych i atrakcyjnym położeniem. Liczba mieszkańców wynosi ponad 25 tysięcy. Na terenie miasta znajdują się przeznaczone dla nich Paczkomaty i PaczkoPunkty.

Paczkomaty Jarocin to sieć 19 inteligentnych urządzeń i 5 PaczkoPunktów. Paczkomaty zostały umieszczone w każdej części miasta, by wszyscy mieszkańcy mogli z łatwością do nich dotrzeć. Znajdują się zarówno na posesjach prywatnych, jak i przy znanych supermarketach.

Jarocin – odbiór paczki zdalnie z aplikacją

Przesyłkę można wyjąć z Paczkomatu w ciągu 48 godzin od momentu, w którym kurier umieści ją w skrytce. Najłatwiej i najszybciej zrobić to za pomocą aplikacji InPost Mobile, oferującej zdalne otwarcie drzwiczek. Gdy otrzymasz powiadomienie, że paczka dotarła do Paczkomatu, udaj się tam i na ekranie swojego smartfona kliknij „Otwórz skrytkę zdalnie”. Drzwiczki maszyny natychmiast się uchylą i będzie można wyjąć wyczekiwaną zawartość.

Poza tym paczkę można odebrać też za pomocą 6-cyfrowego kodu odbioru i kodu QR. Znajdziesz je w aplikacji oraz na e-mailu podanym przy składaniu zamówienia. Podejdź do Paczkomatu i na jego ekranie wpisz swój numer telefonu i kod odbioru lub zeskanuj kod QR. Pamiętaj, by po wyjęciu paczki dokładnie zamknąć drzwiczki skrytki.

Jarocin nadanie paczki – z etykietą i bez

Dzięki Paczkomatom w Jarocinie możesz łatwo i szybko nadać paczkę do dowolnego miejsca w Polsce lub do innego Paczkomatu. Możesz to zrobić za pomocą Szybkich Nadań – wejdź na stronę internetową, uzupełnij dane nadawcy i odbiorcy, opłać wysyłkę i wydrukuj wygenerowaną etykietę. Następnie naklej dokument na paczce i zeskanuj znajdujący się na nim kod kreskowy w panelu Paczkomatu. Skrytka, do której będzie można włożyć przesyłkę, natychmiast się otworzy.

Jeszcze łatwiej możesz nadać paczkę przy pomocy aplikacji InPost Mobile. Kliknij strzałkę symbolizującą nadanie, uzupełnij formularz wysyłkowy i opłać usługę. Na ekranie smartfona pojawi się kod nadania oraz kod QR. Użyj któregoś z nich przy Paczkomacie i włóż przesyłkę do skrytki.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE