Reklama

HUAWEI WATCH FIT: zarządzanie swoim zdrowiem

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: zdjęcie partnera

HUAWEI WATCH FIT: zarządzanie swoim zdrowiem - Zdjęcie główne

foto zdjęcie partnera

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Artykuł partnera HUAWEI WATCH FIT to nowy inteligentny zegarek sportowy wprowadzony na rynek przez HUAWEI. Wiele przyjaciółek wokół mnie poleciło mi ten zegarek, więc też kupiłam HUAWEI WATCH FIT, który kochany przez znajomych kilka miesięcy temu. Również zakochałam się w tym inteligentnym urządzaniu po kilku miesiącach używania.

Bardzo piękny wygląd

HUAWEI WATCH FIT posiada ekran 1,64" AMOLED i zakrzywioną soczewkę do szlifowania powierzchni 2.5D, więc wygląda bardzo ładnie. Ponadto projekt wyglądu zegarka jest również bardzo zgodny ze słowem w jego imieniu, czyli FIT. Dlatego, że proporcje zbliżone do złotego podziału. Matowa polimerowa tekstura prostokątnej koperty doskonale komponuje się z kolorowymi paskami. HUAWEI WATCH FIT to nie tylko inteligentne urządzenie, ale także nowoczesna, modna część garderoby. Dlatego dziewczyny wokół mnie i oczywiście też ja tak brdzo kochamy to inteligentne urządzanie.

Oprócz tego HUAWEI WATCH FIT także jest bardzo lekki i supersmukły, tylko waży zaledwie 21 g7. Nawet nie możemy poczuć jego obecności, gdy go nosimy.

Doskonała funkcja fitness

HUAWEI WATCH FIT ma 96 trybów ćwiczeń, między innymi obejmuje 11 rodzajów powszechnie sportowych profesjonalnych trybów, na przykład: bieganie, pływanie, jazda na rowerze i tak dalej. Poza tym również obejmuje aż 85rodzajów niestandardowych trybów treningu, takich jak joga, hip- hop, jazda na rolkach i tak dalej. Ponadto jeśli Państwobardzo kocha bieganie, może także wybrać kilkanście kursów, takich jak zasadnicze lub zaawansowane kursy.

Można zacząć ćwiczyć w dowolnym czasie i w dowolnym miejscu w HUAWEI  WATCH FIT towarzystwie. Też zapewnia szczegółowe animacje instruktażowe, na przykład: trening w pracy, rozciąganie całego ciała 9 czy modelowanie mięśni brzucha. Dlatego można pomóc użytkownikom lepiej i bardziej systematycznie ćwiczyć.

Jednocześnie HUAWEI WATCH FIT jeszcze oferuje monitorowanie w czasie rzeczywistym i informacje zwrotne dotyczące tętna w czasie ćwiczeniu, jest podobny jak osobisty trener. Celem jest pomóc użytkownikom znaleźć bardziej odpowiedni rytm tętna podczas ćwiczeń. Według profesjonalne algorytmy ćwiczeń dokładnie liczyć Twój maksymalny pobór tlenu i obciążenie treningowe po ćwiczeniu, dalej naukowo oceniać efekty ćwiczenie i czas regenracji, aby pomóc Ci formułować naukowy plan treningowy. Myślę, że jest bardzo dobry aspekt.

HUAWEI WATCH FIT jeszcze może śledzić Twoje sportowe postępy przez cały dzień i przypominać o aktywności fizycznej podczas bardzo dłuższego przebywania w jednym miejscu. Poza tym HUAWEI WATCH FIT nagruje dzienną liczbę kroków i czasy aktywności o wysokiej intensywności. Realizując własne cele, w tym procesie dostajesz dużo satysfakcji i motywacji do ciągłego doskonalenia.

Bardzo wysoka wydajność kosztowa

Huawei Watch Fit jest elegancki i supersmukły, grubość zaledwie 10,7 mm i waga około 21 gramów. Z przodu znajduje się 1,64 AMOLED o rozdzielczości 456 x 280 HD, proporcji ekranu do obudowy 70%. Projekt Huawei o przedłużeniu ekranu WATCH FIT jest korzystna dla użytkowników, ponieważ można przeglądać więcej informacji. To jest doskonały i czytelny wyświetlacz, całkowicie porównywalny z droższymi inteligentnymi urządzeniami na rynku. Kiedy zostajesz na zewnątrz HUAWEI WATCH FIT może poradzić sobie z pewnym odblaskiem, ale nadal jest wystarczająco jasny i bardzo łatwo przeczytać informacji na ekranu. Rownież posiada automatyczną funkcję jasności, która może regulować jasność ekranu w zależności od tego, czy jest on w jasnym, czy w ciemnym środowisku. Też ma unikalną, zaokrągloną i prostokątną tarczę.

HUAWEI WATCH FIT rownież ma bardzo dużą żywotność baterii,może zapewnić do 10 dni pracy na baterii w sytuacjach typowych do użytkowania i do 7 dni w sytuacjach intensywnych do użytkowania. Ponadto Huawei obiecał, że może być używany przez cały dzień przy zaledwie 5 minutach ładowania, a naładowanie od 0% do 100% tylko poświęcało około 50 minut. Krótki czas ładowania jest bardzo przydatne. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem kompleksowości funkcji HUAWEI WATCH FIT, ponieważ nie jest to powszechne w samej cenie. Można pomóc nam utrzymywać dobry cel ćwiczeń oraz zdrowe i rozwijające się mentalności.

Huawei Watch Fit jest nowym inteligentnym urządzeniem na rynku. Wydaje mi się, że obecnie pojawiło się wiele różnych inteligentnych urządzeń, ale HUAWEI WATCH FIT bardzo warto kupić. Bo nie tylko ma bardzo elegancki i lekki wygląd i kompleksowne funkcji, ale także najważniejsze rownież ma bardzo niską cenę. Jego cena tylko to 399 z, więc jeżeli chcesz wybrać piękne, przydatne i tani inteligentne urządzenie, to musi być najlepsze wybór dla Ciebie!

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE