Reklama

Huawei Mini Band 4: bardziej profesjonalny asystent monitorowania zdrowia sportowego

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: zdjęcie partnera

Huawei Mini Band 4: bardziej profesjonalny asystent monitorowania zdrowia sportowego - Zdjęcie główne

foto zdjęcie partnera

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Artykuł partnera W ostatnich latach, po doświadczeniu początkowej prosperity, rynek smart wearables uspokoił się. Ci, którzy przetrwają okrutną konkurencję, są bohaterami i to właśnie ci bohaterowie mogą nadal dostarczać nam produkty wysokiej jakości, które są bardziej zgodne z naszymi potrzeby produkt. Huawei jest jednym z tych nielicznych bohaterów i jest też dość reprezentatywny. Huawei po raz kolejny przywiózł zupełnie nową bransoletkę sportową dla osób lubiących sport - Huawei Mini Band 4. Oprócz zapewnienia bogatszego i bardziej profesjonalnego monitorowania sportu i zdrowia, bogata tarcza sprawia, że Huawei Band 4 jest prawie porównywalny z niektórymi produktami typu smartwatch, a jego przełomowy projekt kształtu opaski sportowej podważył naszą opinię o metodę produktów bransoletek sportowych. Dlaczego to mówię? Jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z poniższym wprowadzeniem.

Większy ekran, bogatsza tarcza

Huawei Band 4 jest dostępny w kolorach czarnym, różowym i czerwonym. Większość dotychczasowych opasek sportowych służyła tylko do zbierania informacji sportowych i synchronizowania danych z telefonem komórkowym. Jeśli chcemy poznać dane sportowe, musimy je wyświetlić na ekranie telefonu komórkowego. A produkty z opaską Huawei są nie tylko wcześnie wyposażone w kolorowy ekran, ale rozmiar ekranu wciąż rośnie. Ekran Huawei Mini Band 4 został uaktualniony z 0,95 cala poprzedniej generacji do 0,96 cala tym razem.

A ten duży kolorowy ekran TFT o wysokiej rozdzielczości jest tak wygodny, jak smartfon. W połączeniu z pełną osłoną ze szkła 2.5D, przód kadłuba jest bardzo wygodny w dotyku i wzroku. Szczególnie zaskakujące jest to, że tym razem Huawei Band 4 przynosi nam również bogatszy motyw wybierania, taki jak codzienny, sportowy, rekreacyjny, biznesowy itp., możesz go zmienić zgodnie z własnymi preferencjami i scenariuszami użytkowania.

Oczywiście noszenie Huawei Band 4 jest bardzo wygodne. Pasek wykonany z przyjaznego dla skóry materiału silikonowego jest bardzo elastyczny i delikatny, a przy tym jest bardzo wygodny bez uczucia dyskomfortu przy długotrwałym kontakcie ze skórą.

Wnętrze głównej części opaski jest również zaprojektowane z zakrzywioną powierzchnią, która wygodnie mieści się na nadgarstku. Całkowita waga opaski to około 24 g. Jeśli nosisz Huawei Band 4 na dłoni, prawie zignorujesz jego istnienie. Kiedy musisz spojrzeć na czas, aby dowiedzieć się o danych sportowych lub informacjach z telefonu komórkowego, może ci to pomóc na czas. W rzeczywistości to właśnie powinny mieć inteligentne urządzenia do noszenia.

opaska z własnym złączem USB sprawia, że ładowanie jest wygodniejsze

Przechodząc do wnętrza opaski, widać, że na obu końcach głównego korpusu Huawei Band 4 znajdują się dwa przyciski. Wystarczy nacisnąć te dwa przyciski, aby zdjąć opaskę z Huawei Band 4, wtedy odkryjesz tajemnicę. Oryginalny Huawei Band 4 ma złącze USB na jednym końcu głównego korpusu, a po założeniu opaski, to USB złącze można idealnie schować w opasce. Muszę powiedzieć, że jest to bardzo sprytna konstrukcja i przełomowa konstrukcja. Dzięki temu złączu USB można go ładować w dowolnym miejscu za pomocą standardowego interfejsu USB, np. ładowarki do telefonów komórkowych, porty USB komputera, a nawet mobilne power banki. W porównaniu z poprzednią metodą ładowania ta metoda jest oczywiście znacznie wygodniejsza, a także zmniejsza kłopoty, jakie musimy zabierać ze sobą wszelkiego rodzaju kable, gdy wychodzimy.

Bardziej profesjonalny: niezależny GPS i nowa funkcja monitorowania nasycenia krwi tlenem

Tym razem ponownie zaktualizowano funkcję monitorowania zdrowia sportowego Huawei Band 4. Huawei Mini Band 4 ma nowo dodane monitorowanie saturacji krwi na podstawie monitorowania sportu, monitorowania tętna i monitorowania snu.

Wysycenie krwi tlenem jest jednym z ważnych parametrów życiowych, które mogą odzwierciedlać stan zaopatrzenia organizmu w tlen. W życiu codziennym nasycenie krwi tlenem poniżej 90% może łatwo powodować objawy, takie jak zmęczenie, senność, kołatanie serca, brak energii i uszkodzenie funkcji organizmu przez długi czas. Ciągły monitoring i ocena pomocnicza są wymagane; dla tych, którzy lubią ekstremalne sport i sporty na dużych wysokościach Entuzjaści sportu i pracownicy umysłowi o wysokiej intensywności powinni przez cały czas nosić sprzęt do monitorowania tlenu we krwi, aby zapobiec wypadkom. Muszę powiedzieć, że jest to przełom w zarządzaniu zdrowiem bransoletek sportowych, który może dostarczyć nam bardziej wyczerpujących i profesjonalnych informacji zdrowotnych.

Porozmawiajmy o monitorowaniu sportowym Huawei Band 4. Huawei Band 4 ma niezależny GPS, który może nie tylko śledzić codzienne kroki, ale także ma wbudowanych 9 trybów sportowych, w tym bieganie na świeżym powietrzu, bieganie w pomieszczeniach, spacery na świeżym powietrzu, w pomieszczeniach spacery i jazda na rowerze na świeżym powietrzu, jazda na rowerze stacjonarnym, maszyna eliptyczna, maszyna do wiosłowania, bezpłatny trening. Wszystkie sporty rozpoczynają ćwiczenia bezpośrednio z urządzenia, eliminując kłopoty użytkowników korzystających z telefonów komórkowych. Co więcej, Huawei Mini Band 4 może również wyświetlać w czasie rzeczywistym dane ćwiczeń, takie jak czas, dystans, tempo, kalorie itp. Po treningu dostępne są szczegółowe efekty ćwiczeń i dokładniejsze dane oceny.

Podsumowanie

Huawei Mini Band 4 ma spersonalizowaną tarczę i wygodę noszenia. Konstrukcja ukrytego złącza USB to także nowa próba kształtu opaski sportowej i sposobu ładowania, aby ładowanie było wygodniejsze. Dodanie monitorowania nasycenia krwi tlenem pozwala na bardziej wszechstronne i profesjonalne monitorowanie zdrowia sportowego. A jego cena jest bardzo adekwatna. Można powiedzieć, że Huawei Band 4 to najlepsza opaska sportowa w tej cenie i jest absolutnie warta swojej ceny.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE