Reklama

HUAWEI MateBook 14: Bardzo opłacalny laptop

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: zdjęcie partnera

HUAWEI MateBook 14: Bardzo opłacalny laptop - Zdjęcie główne

foto zdjęcie partnera

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Artykuł partnera Obecnie każdy potrzebuje laptopa, nie tylko w życiu codziennym, ale także w pracy biurowej to jest bardzo nizbędne dla nas. Dlatego wybór laptopa o wysokiej wydajności kosztowej i dobrej wydajności we wszystkich aspektach jest bardzo ważny dla każdego. HUAWEI MateBook 14 to laptop, który został wprowadzony przez HUAWEI w 2020 roku. Cena to 4999 z.

Wspaniały projekt

Najpierw dawniej współczynnik ekranu tradycyjnych laptopów wynosi 16:9, ale różnica polega na tym, że HUAWEI MateBook 14 przyjął całkowicie nowy współczynnik ekranu 3:2. Dlatego relatywnie ekran HUAWEI MateBook 14 wygląda piękniej wizualnie. Jednocześnie współczynnik powierzchni ekranu do przedniego panelu wynosi aż 90%.   również daje użytkownikom większe powierzchnie wyświetlania. To jest barzo praktyczny i ładny projekt ekranu.

Bardzo warto wspomnieć, że ekran HUAWEI MateBook 14 może również obsługiwać funkcję dotykową, a w normalnym użytkowaniu może służyć nawet jako telefon komórkowy, co czasami jest bardzo wygodne. Uważam, że to jest bardzo unikalny projekt. Jest podobny jak smartfon. Można zaznaczać, powiększać oraz przewijać, to jest ciekawe. Ponadto kiedy chcesz zrobić zrzut ekranu i zidentyfikować zawartość tekstowa, możesz przesunąć trzema palcami w dół, aby wygodnie kopiować i edytować teksty.

Ponadto HUAWEI MateBook 14 to także bardzo cienki i lekki laptop. Z boku możemy widać, że HUAWEI MateBook 14 jest bardzo cienki. Smukły projekt zewnętrzny zapewnia również bardzo lekką i cienkie ciało, nawet jeśli jest wykonana w całości z metalu, HUAWEI MateBook 14 waży tylko około 1,49 kg i grubość tylko 15,9 mm, więc nie będzie ciężka, gdy będziesz go codziennie nosić przy sobie. Możesz zabrać go w podróży służbowej bez presji. 

Oprócz tegoJeśli chodzi o interfejsy, ten laptop zawiera dwa porty USB-A po prawej stronie oraz w pełni funkcjonalny interfejs USB-C, gniazdo słuchawkowe 3,5 mm i interfejs HDMI po lewej stronie.

Ciekawa klawiatura

Myślę, że klawiatura HUAWEI MateBook 14 jest bardzo ciekawa. Projekt przycisku zasilania jest dość prosty i modny. Sądząc po klawiaturze HUAWEI MateBook 14, pośrodku znajduje się unikalny design, czyli aparat HUAWEI MateBook 14. W przeciwieństwie do tradycyjnych laptopów, jego kamera jest umieszczona w obszarze klawiatury, a nie na górnej krawędzi ekranu jak tradycyjne laptopy. Konstrukcja jest bardzo innowacyjna, kiedy trzeba z niej skorzystać, można ją dotknąć, aby wyskoczyła, a gdy nie trzeba jej używać, jest schowana w klawiaturze.

Ponadto nad klawiaturą znajduje się również okrągły przycisk zasilania ze zintegrowanym rozpoznawaniem odcisków palców, który jest także jednym z kultowych projektów HUAWEI MateBook 14.

Wydajność kosztowa laptop jest bardzo wysoka

HUAWEI MateBook 14 pozwoli na interakcję z telefonami komókowymi. Możemy przyłożyć telefon komórkowy do touchpada, a potem zawartość jego ekranu będzie pojawiać się na pulpicie HUAWEI MateBook 14 od razu. Funkcja Huawei Share13 również nie tylko pozwoli obsługę nawet 3 mobilnych aplikacji w tym samym czasie, ale także szybko i wygodnie przesyłać pliki pomiędzy laptopem i telefonem komórkowym. To też jest nowy standard komfortu obsługi i wielozadaniowości między nimi.

Z powodu redukuji niebieskiego światła ekranu HUAWEI MateBook 14  i nie ma funkcji migotania, więc Twoje oczy nie będą zmęczone, nawet jeśli będą używane przez bardzo długi czas. Nie ma bardzo szkodliwe wpływy na nas. Dlatego to jest bardzo potzebowane dla osób pracujących ciężko przy komputerach od rana do wieczora.

Oczywiście również istnieje doskonały system przyspieszenie. HUAWEI MateBook 14 2021 stosuje innowacyjne architektury SuperFin 10 nm, więc podniosło wydajność wielordzeniową nawet o 33% , a zintegrowany układ graficzny Iris® Xe zapewnia płynną obsługę kilku różnych zadań w tamtych czasach. Ponadto do wyboru są dwa typy procesorów Intel Core i5 i i7 11 generacji. Następnie dwukanałowa pamięć operacyjna 16 GB DDR4 umożliwia bardzo płynnie. Można dać użytkownikom całkowicie nowe wrażenia i dużo satysfakcji podczas użytkowania. To bardzo zaskakujące, że tak doskonały laptop kosztuje tylko 4999 złotych pod każdym względem. Dlatego można powiedzieć, że stosunek ceny do wydajności jest bardzo wysoki i jest to opłacalny laptop.

W dzisiejszych czasach dla młodych ludzi na co dzień nieodzowne są dwa „sprzęty”: jednym z nich jest telefon komórkowy, a drugim to laptop.  W przypadku laptopów większość osób pracujących prawie używa laptopów. Jako przenośne inteligentny urządzenie, laptopy mogą nie tylko zapewnić użytkownikom bardzo łatwy i wydajny sposób mobilnego biura, ale także zaspokoić codzienną rozrywkę i potrzeby wielu użytkowników. Jest bardzo przydatny i świetny do oglądania filmów, oglądania seriali lub grania w gry. Między innymi HUAWEI MateBook 14 to bardzo dobry wybór dla ludzi.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE