Reklama

Agencja hostess Wrocław – INFERNAL

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Agencja hostess Internal

Agencja hostess Wrocław – INFERNAL - Zdjęcie główne

foto Agencja hostess Internal

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Artykuł partnera Organizujesz event na Dolnym Śląsku i szukasz odpowiednich hostess? A może zamierzasz znaleźć zlecenie w tym charakterze, ale nie wiesz, od czego zacząć? Dowiedz się, jak działa agencja hostess we Wrocławiu i skorzystaj z jej wszechstronnych usług, które są poparte wieloletnim doświadczeniu na ogólnopolskim rynku!

Hostessa – zlecenia i zadania o różnej specyfice

Trudno uchwycić w jednym czy dwóch zdaniach istotę pracy hostess i hostów. Wszystko za sprawą złożoności zleceń, w których sprawdza się pomoc młodych osób mających nie tylko atrakcyjną prezencję, ale poza tym świetnie odnajdujących się w różnych sytuacjach wymagających komunikatywności.

Najogólniej mówiąc, hostessy są angażowane do promocji firm, instytucji czy wydarzeń, np. w ramach przyjęć, konferencji, targów czy jeszcze innych eventów. To wręcz modelowy przykład pracy zleceniowej, bo współpraca z markami nie jest stała, a jedynie incydentalna, często jednorazowa. Zyski z pracy w roli hostessy czy hosta traktuje się zwykle jako dodatkowy dochód, a nie główny środek zarobku w rodzaju pracy na etat.

Osoby współpracujące z agencją hostess we Wrocławiu najczęściej są angażowane do:

    • aktywnego prowadzenia stoisk wystawowych i promocyjnych,

    • przeprowadzania degustacji produktów i rozdawania sampli (próbek),

    • wręczania nagród, wspierania konferansjerów na scenie,

    • kompleksowej opieki nad gośćmi VIP wybranego wydarzenia,

    • informowania o wydarzeniu i zachęcaniu do konkretnych aktywności,

    • witaniu gości i udzielaniu podstawowych wskazówek.

To szeroka rozpiętość zadań, co z kolei wskazuje na konieczność posiadania określonych predyspozycji. Jakich? Przyjrzyjmy się bliżej tej istotnej kwestii.

Jakie umiejętności powinna mieć hostessa?

Jeżeli sądzisz, że dobra hostessa musi być po prostu atrakcyjną osobą – i nie wyróżniać się niczym innym – jest to osąd błędny. Oczekiwania względem dziewczyn zajmujących się szeroko rozumianą promocją są współcześnie dużo wyższe, a agencja hostess we Wrocławiu i innych miastach weryfikuje kwalifikacje i atuty kandydatek w ramach własnego castingu, aby ułatwić późniejszą selekcję klientom szukającym profesjonalnych zleceniobiorczyń (i analogicznie – zleceniobiorców).

Podstawową kwestią jest komunikatywność. Takie zadania jak np. prowadzenie stoiska wystawowego wymagają umiejętności zarówno prowadzenia niezobowiązującej, luźnej rozmowy (tzw. small-talku), jak i zwięzłego, precyzyjnego przedstawiania merytorycznych i angażujących informacji. Na eventach trzeba być gotowym na rozmaite sytuacje komunikacyjne – zwykle pod presją czasu, chwili, okoliczności. To niełatwe zadanie, ale bardzo rozwijające. Dobrze, jeżeli hostessa pewnie czuje się w rozmowie z innymi, bo wtedy jest sobie w stanie poradzić z wieloma zadaniami charakterystycznymi dla tego typu zleceń.

Komunikatywność można rozumieć także przez pryzmat znajomości języków obcych. Agencja Infernal oferuje współpracę z hostessami na terenie całej Polski i zagranicą. Do zagranicznych zleceń i obsługi cudzoziemców w kraju niezbędna jest znajomość języka angielskiego na komunikatywnym poziomie. Poza językiem angielskim dobrze widziane są też inne, wskazane na konkretnych rynkach Europy, a nawet na innych kontynentach języki.

Hostessa powinna być też po prostu osobą uprzejmą, otwartą, ale i ambitną. To ambicja i konsekwencja rozwijają karierę, pozwalają nabywać kwalifikacje medialne czy marketingowe, tak przydatne w działalności skupionej wokół eventów. Agencja hostess we Wrocławiu i innych miastach ma też za zadanie dokładnie sprofilować kandydatki (i kandydatów) pod kątem wyglądu. Oprócz cech fizjonomicznych zwraca się uwagę na styl ubierania, umiejętność dobierania stylizacji do okoliczności czy dbałość o własny wizerunek. Nowoczesna hostessa musi być po prostu świadomą osobą – pod każdym względem, który ma znaczenie przy tak zróżnicowanej specyfice zleceń.

Korzyści ze współpracy z agencją hostess we Wrocławiu

Jeżeli przygotowujesz się do udziału w targach, konferencji, zlocie, festiwalu czy jeszcze innym wydarzeniu, a Twoja organizacja (firma, instytucja, fundacja etc.) szuka hostess we Wrocławiu i okolicach, zajrzyj na stronę https://www.agencjainfernal.pl/. Choć firma ma siedzibę w Warszawie, jej zasięg jest ogólnopolski, a bogate portfolio świadczy o gotowości do współpracy w dowolnym mieście wojewódzkim czy mniejszych ośrodkach.

Dlaczego Infernal przy poszukiwaniu hostess?

    • Baza firmy dostępna na stronie prezentuje profile hostess, statystek, modelek, tancerek.

    • Agencja działa od ponad 10 lat i ma na koncie wiele udanych współprac, również przy okazji eventów, na których angażowano hostessy i hostów.

    • Każda osoba współpracująca z agencją Infernal przechodzi 2-etapowy casting – najpierw przesyła formularz zgłoszeniowy ze zdjęciami, a następnie jest zapraszana na spotkanie i profesjonalną sesję.

    • Casting hostess przy wsparciu doświadczonej agencji to oszczędność pieniędzy i czasu.

Wybierz agencję hostess działającą m.in. we Wrocławiu, aby uświetnić działania promocyjne swojej marki – zaufaj doświadczeniu profesjonalistów!

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE